RPC Endpoint Regional Details
| Region | fsn-hz |
|---|---|
| EndpointID: | 534c27d0f5e1fce8 |
| Name | Radiant Subgraph 2 |
| URL | https://gateway-arbitrum.network.thegraph.com/api/e922e3f7dc85080ff0a1b15249f6dedf/subgraphs/id/E1UTUGaNbTb4XbEYoupJZ5hU62hW9CnadKTXLRSP2hM |
| Protocol | subgraph |
| Assert Chain ID | ❌ NO |
| Query Interval Latest Blocks | 120 seconds |
| Query Interval Meta | 600 seconds |
| Config Updated At | Thu, 27 Mar 2025 02:55:26 UTC |
Current Status
| Success | ✅ |
|---|---|
| Report Created At | |
| Report Created At | 1779566018812 |
| Report Created Ago | 1m 47s ago |
| Latest Block* | 465942271 |
| Blocks/s (avg./ref.)* | 3.92 / N/A |
| S/block (avg./ref.)* | 0.26 / N/A |
* - the latest successfully reported value
Latest Block Details
Latest Block 10 Latest Reports
| Up | Number | Timestamp | Hash | RoundTrip ms. | Sent Back At | Sent Back Ago |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ✅ | 465942271 | 1779566018 | 0x8ed0...3983c0 | 130 | Sat, 23 May 2026 19:53:38 UTC | 1m 47s ago |
| ✅ | 465941768 | 1779565892 | 0x1da7...98ed40 | 143 | Sat, 23 May 2026 19:51:38 UTC | 3m 47s ago |
| ✅ | 465941314 | 1779565778 | 0xdf60...6eaa69 | 136 | Sat, 23 May 2026 19:49:38 UTC | 5m 47s ago |
| ✅ | 465940830 | 1779565658 | 0x65ab...2919d5 | 128 | Sat, 23 May 2026 19:47:38 UTC | 7m 47s ago |
| ✅ | 465940317 | 1779565530 | 0x5b82...0cbe2b | 148 | Sat, 23 May 2026 19:45:38 UTC | 9m 47s ago |
| ✅ | 465939872 | 1779565418 | 0xf824...3e2768 | 132 | Sat, 23 May 2026 19:43:38 UTC | 11m 47s ago |
| ✅ | 465939393 | 1779565298 | 0x6aa4...8a4878 | 222 | Sat, 23 May 2026 19:41:38 UTC | 13m 47s ago |
| ✅ | 465938907 | 1779565178 | 0x0b0d...d774f0 | 138 | Sat, 23 May 2026 19:39:38 UTC | 15m 47s ago |
| ✅ | 465938409 | 1779565053 | 0x801c...e4b6c4 | 136 | Sat, 23 May 2026 19:37:38 UTC | 17m 47s ago |
| ✅ | 465937949 | 1779564938 | 0x1ec7...6843d1 | 138 | Sat, 23 May 2026 19:35:38 UTC | 19m 47s ago |
✅ Latest Successful Block Report
| Reported Ago | 1m 47s ago |
|---|---|
| Reported Timestamp | 1779566018812 |
| Reported At | |
| Number | 465942271 |
| Hash | 0x8ed0...3983c0 |
| Timestamp | 1779566018 |
| Blocks/s (avg./ref.)* | 3.92 / N/A |
| S/block (avg./ref.)* | 0.26 / N/A |
❌ Latest Failed Block Report
| Reported Ago | 1d 14h 43m 43s ago |
|---|---|
| Reported Timestamp | 1779426703367 |
| Reported At | |
| Message | E7: Response timeout (5 seconds max.) |
Meta Details
✅ Latest successful meta
| Action | Value | Reported Ago |
|---|---|---|
| Has Indexing Errors | ||
| Deployment | ||
❌ Latest failed meta
| Action | Value | Reported Ago |
|---|---|---|
| Indexer Healthy | E7: Response timeout (5 seconds max.) | 1d 14h 43m 43s ago |
| Deployment | E7: Response timeout (5 seconds max.) | 1d 14h 43m 43s ago |