RPC Endpoint Regional Details
| Region | ash-hz |
|---|---|
| EndpointID: | 659592e793b6a8ad |
| Name | Lynx Sonic Subgraph |
| Bundle | sonic |
| URL | https://gateway-arbitrum.network.thegraph.com/api/87e8aced524dfac060c549e79c91a6aa/subgraphs/id/CGFWbCbVMPWTeyQDucyR2yyWqz1Po7og2BFGHRM8zpq1 |
| Protocol | subgraph |
| Assert Chain ID | ❌ NO |
| Query Interval Latest Blocks | 90 seconds |
| Query Interval Meta | 900 seconds |
| Config Updated At | Sat, 12 Apr 2025 03:31:19 UTC |
Current Status
| Success | ✅ |
|---|---|
| Report Created At | |
| Report Created At | 1779566379121 |
| Report Created Ago | 1m 22s ago |
| Latest Block* | 71269903 |
| Blocks/s (avg./ref.)* | 0.61 / N/A |
| S/block (avg./ref.)* | 1.65 / N/A |
* - the latest successfully reported value
Latest Block Details
Latest Block 10 Latest Reports
| Up | Number | Timestamp | Hash | RoundTrip ms. | Sent Back At | Sent Back Ago |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ✅ | 71269903 | 1779566376 | 0xb25b...f0dfbb | 44 | Sat, 23 May 2026 19:59:39 UTC | 1m 22s ago |
| ✅ | 71269846 | 1779566286 | 0x53a2...b2f9dd | 126 | Sat, 23 May 2026 19:58:09 UTC | 2m 52s ago |
| ✅ | 71269797 | 1779566197 | 0xc494...3383cf | 47 | Sat, 23 May 2026 19:56:39 UTC | 4m 22s ago |
| ✅ | 71269737 | 1779566105 | 0x5273...916bd3 | 42 | Sat, 23 May 2026 19:55:09 UTC | 5m 52s ago |
| ✅ | 71269649 | 1779566013 | 0xa712...c2a2a9 | 92 | Sat, 23 May 2026 19:53:39 UTC | 7m 22s ago |
| ✅ | 71269597 | 1779565925 | 0x5e66...b49989 | 136 | Sat, 23 May 2026 19:52:09 UTC | 8m 52s ago |
| ✅ | 71269539 | 1779565835 | 0x20b9...4f3234 | 45 | Sat, 23 May 2026 19:50:39 UTC | 10m 22s ago |
| ✅ | 71269471 | 1779565745 | 0xc2b9...3dce70 | 46 | Sat, 23 May 2026 19:49:09 UTC | 11m 52s ago |
| ✅ | 71269421 | 1779565657 | 0x6f08...eaf187 | 93 | Sat, 23 May 2026 19:47:39 UTC | 13m 22s ago |
| ✅ | 71269358 | 1779565566 | 0xc577...7b9844 | 88 | Sat, 23 May 2026 19:46:09 UTC | 14m 52s ago |
✅ Latest Successful Block Report
| Reported Ago | 1m 22s ago |
|---|---|
| Reported Timestamp | 1779566379121 |
| Reported At | |
| Number | 71269903 |
| Hash | 0xb25b...f0dfbb |
| Timestamp | 1779566376 |
| Blocks/s (avg./ref.)* | 0.61 / N/A |
| S/block (avg./ref.)* | 1.65 / N/A |
❌ Latest Failed Block Report
| Reported Ago | 6d 18h 50m 28s ago |
|---|---|
| Reported Timestamp | 1778980232860 |
| Reported At | |
| Message | E15: Web server is down (HTTP ERROR 521) |
Meta Details
✅ Latest successful meta
| Action | Value | Reported Ago |
|---|---|---|
| Has Indexing Errors | ||
| Deployment | ||
❌ Latest failed meta
| Action | Value | Reported Ago |
|---|---|---|
| Indexer Healthy | E15: Web server is down (HTTP ERROR 521) | 6d 18h 50m 28s ago |
| Deployment | E15: Web server is down (HTTP ERROR 521) | 6d 18h 50m 28s ago |